WYŚLIJ ARTYKUŁ

DLA AUTORÓW

Aby złożyć propozycję publikacji w czasopiśmie "inAW Journal" należy wysłać formularz zgłoszeniowy wraz z opracowanym tekstem publikacji drogą mailową

na adres: mwato@asp.krakow.pl

 

 

Pliki do pobrania: 

Formularz zgłoszeniowy (plik edytowalny)

Wzór formularza zgłoszeniowego (pdf)

 

 

 

Szczegółowe informacje na temat zasad publikacji artykułów dostępne są w dziale: INSTRUKCJE DLA AUTORÓW

Wyślij artykuł

10 czerwca 2020
  Drogi Twórco,  na łamach czasopisma „inAW Journal”, udostępniamy dla Ciebie przestrzeń, w której możesz zaprezentować swoją twórczość, punkt widzenia i stanowisko artystyczne. Wystarczy, że w ciągu najbliższych 7 dni zgłosisz
20 marca 2020
Nabór do inauguracyjnego numeru pisma "inAW Journal": od 25 czerwca 2020 r Szanowni Państwo,  XXI wiek to czas poważnych zmian kulturowych, ekonomicznych, technologicznych i społecznych, relacje między ludźmi stają się wirtualne,

Aktualności

Oto cztery powody, dla których warto zgłosić artykuł naukowy do publikacji!

 

 

 

 

 

>>> Docieramy do środowisk artystycznych na całym świecie, a teksty na łamach pisma publikujemy w języku angielskim.

 

>>> Naszych autorów wspieramy na każdym etapie opracowania tekstu do publikacji od koncepcji po

egzemplarz wydawniczy.

 

>>> Nie cenzurujemy poglądów, jesteśmy po to, by popularyzować treści, które chcesz przekazać światu.

 

>>> Nasze czasopismo cechuje wysoka jakość wizualna, która wpływa na czytelność i odbiór treści, w ten spośób pomagamy autorom budować silną markę osobistą w sieci. 

 

 

Zapraszamy do publikacji!

Zastanawiasz się dlaczego warto

opublikować artykuł naukowy w "inAW Journal"?

Czasopismo "inAW Journal" zajmuje się tematyką multidyscyplinarną, oscylującą wokół zagadnień sztuki, w tym w szczególności sztuk projektowych. Interesują nas multidyscyplinarne, transdyscyplinarne i interdyscyplinarne poszukiwania, które składają się na efekt finalny w postaci twórczości artystycznej lub badań naukowych. 

 

Wiodącą dyscypliną pisma jest dyscyplina nauk o sztuce, a temat przewodni pierwszego numeru to: "Perspektywy sztuki przestrzeni".

 

Szczególnie interesuje nas zagadnienie twórczości artystycznej postrzeganej w kontekście nauk humanistycznych, społecznych, technicznych czy przyrodniczych. Stawiamy nacisk na interdyscyplinarny charakter publikowanych treści, który ukazuje różnorodne spektrum zjawisk kulturowych.

 

Do publikacji teksów na łamach "inAW Journal" zachęcamy zarówno artystów-twórców, jak i badaczy-teoretyków. Obok tekstów z zakresu teorii sztuki chcemy prezentować zagadnienia, wynikające z  praktyki artystycznej, ponieważ naszym celem jest budowanie płaszczyzny porozumienia między współczesnymi twórcami i krytykami sztuki tak potrzebnej we współczesnym dyskursie akademickim.

 

Publikacje w czasopiśmie "inAW Journal" z racji na jego szeroki i interdyscyplinarny zakres tematyczny odnoszą się zarówno do twórczości artystycznej (realizowanej w dziedzinie sztuki) jak i do badań naukowych i prac rozwojowych (realizowanych w dziedzinie humanistyki, nauk społecznych, nauk technicznych czy nauk przyrodniczych).

 

Prace do publikacji zbieramy zgodnie z kluczem tematycznym, który ustalany jest przez redakcję, indywidualnie dla każdego kolejnego numeru pisma.

Perspektywy sztuki przestrzeni

Nabór do inauguracyjnego numeru "inAW Journal": do 25 czerwca 2020 r.

Call for Papers

POZNAJ SZCZEGÓŁY