WYŚLIJ ARTYKUŁ

DLA AUTORÓW

Misja "inAW Journal"

 

 

"inAW Journal" to multidyscyplinarne czasopismo naukowe, którego Wydawcą jest Wydział Architektury Wnętrz, Akademii Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie. Misją czasopisma "inAW Journal" jest promocja twórczości naukowej i artystycznej polskich autorów na arenie międzynarodowej, dlatego artykuły na łamach pisma ukazują się zarówno w języku polskim jak i angielskim.

 

Czasopismo "inAW Journal - Multidisciplinary Academic Magazine" zostało pomyślane jako miejsce interakcji między badaczami różnych dziedzin dlatego do współpracy naukowej na łamach pisma zapraszamy przedstawicieli środowisk artystycznych, humanistycznych i technicznych, a także przyrodniczych.

 

Wierzymy, że to właśnie sztuka może stać się narzędziem prowokacji i inspiracji śmiałych, czy wręcz zuchwałych idei badawczych. Zachęcając środowiska naukowe do interakcji ze środowiskami artystycznymi, pragniemy, aby idee, padające na odpowiedni grunt, rezonowały ku realizacji nowych, wspólnych przedsięwzięć badawczych i projektowych.

 

Realizujesz interdyscyplinarne projekty?

Zapraszamy do współpracy!

10 czerwca 2020
  Drogi Twórco,  na łamach czasopisma „inAW Journal”, udostępniamy dla Ciebie przestrzeń, w której możesz zaprezentować swoją twórczość, punkt widzenia i stanowisko artystyczne. Wystarczy, że w ciągu najbliższych 7 dni zgłosisz
20 marca 2020
Nabór do inauguracyjnego numeru pisma "inAW Journal": od 25 czerwca 2020 r Szanowni Państwo,  XXI wiek to czas poważnych zmian kulturowych, ekonomicznych, technologicznych i społecznych, relacje między ludźmi stają się wirtualne,

Aktualności

Rada Naukowa